Nejnovější zprávy

pondělí 30. ledna 2017

A jdeme na to!

Nejprve bych se měl asi v první řadě představit... Jmenuji se Honza, a tyto stránky nejsou nic jiného, než můj osobní blog, provozovaný prostřednictvím služby Blogger od společnosti Google. S jeho pomocí bych rád informoval nejen své přátele, ale i mnoho dalších návštěvníků sítě internet o svých různorodých aktivitách v naději, že jejich zveřejnění v této elektronické podobě bude ostatním lidem nějakým způsobem prospěšné a užitečné.

Během svého života, jsem se již věnoval mnoha rozličným oborům lidské činnosti, a některým z nich se věnuji dodnes. Ačkoliv se rozhodně nepovažuji za odborníka v kterémkoliv z nich, jsem si jist, že mé vlastní poznatky, subjektivní názory a postřehy, analýzy, apod., se mohou za určitých podmínek stát přínosné pro kohokoliv z Vás. Ovšem, je nutné mít stále na paměti, že se bude jednat o pohled subjektivní, tzn. ne každý se mnou bude moci v dané věci souhlasit, ne každý bude mít stejné názory jako já, a ne každý bude mít stejné zkušenosti a zážitky. To jen tak na okraj, bude-li se jednat např. o politická témata.

Zde musím podotknout, že nemám rád "škatulkování" lidí dle jejich názorů (např. politických), čemuž bych se ve svém vlastním publikování sám rád vyhnul, ačkoliv bohužel, dnešní doba, a je to patrné především v nejrůznějších internetových diskusích na nejrůznějších zpravodajských serverech, naše společnost má neustále tendenci, se takto dělit, a to dosti nevybíravým způsobem, za doprovodu nejrůznějších urážek a obvinění z kolaborace, apod. Ostatně této problematice se budu časem věnovat v jednom ze svých článků, které do budoucna připravuji.

Tento blog bude mimo jiné obsahovat i obsah, který nebude muset být vždy vhodný pro osoby mladistvé (18+). Jak už samotný název tohoto blogu napovídá, bude se zde vyskytovat obsah, zahrnující nahotu a sex. A to v nejrůznějším kontextu, vzdělávacím, uměleckém, vědeckém, či dokumentárním. Zejména pak politickém. Ptáte se proč? Odpověď je snadná! Nahota a SEX, jsou nedílnou součástí našich životů, a nevidím jeden jediný důvod, proč tuto problematiku jakkoliv tabuizovat! Alespoň ne mezi dospělými lidmi. To bude jedno z pravidel těchto stránek.

Na druhou stranu, nemám v úmyslu tento web provozovat co by nějaký porno server. Mám v úmyslu věnovat se zde spíše věcným tématům a problematikám v této oblasti. Ovšem vždy v mezích příslušných zákonů, a neposlední řadě taktéž pravidlům poskytovatele této bezplatné služby. České přísloví říká, "koho chleba jíš, toho píseň zpívej..." čímž nechci říci, že bych se nechával jakkoliv ovlivňovat ve své tvorbě, ale spíše to, že má-li nějaký celek správně fungovat, je nutné pro toto fungování stanovit určitá pravidla a mantinely, což je případ i služby Blogger, a pravidel pro jejího používání.

Jsem dlouholetým uživatelem bezplatných služeb Google, a jelikož bylo touto společností nakonec přehodnoceno (dle mého názoru špatné) rozhodnutí, nepovolit publikovat pomocí Bloggeru obsah pro dospělé tak, jak tomu doposud bylo, dospěl jsem k závěru, že právě Blogger bude díky této možnosti tou nejvhodnější platformou pro publikovaní mých příspěvků. Tímto bych tedy rád spol. Google poděkoval, a pogratuloval ke správnému rozhodnutí. V opačném případě bych jinak musel volit jiná řešení, což bych nerad, neboť na Blogger jsem si již dost zvykl.

Pravidla pro ostatní služby, zejména pak služba Youtube.com, má tato pravidla ohledně takového obsahu nastavena o něco přísněji, což je důvod který mne přiměl k rozhodnutí vybudovat vlastní serverovou část, která bude sloužit k publikaci takových materiálů, která už by byla na hraně těchto pravidel, viz. Zásady, bezpečnost a nahlašování > Centrum zásad služby Youtube. I tuto záležitost podrobněji vysvětlím v některém z následujících článků.

Ale k věci!

Mezi mé oblíbené činnosti patří bezesporu vysedávání u PC (jistě nebudu sám) a jednou z činností na něm je hraní her, přesněji řečeno simulátorů. Díky nim jsem se naučil celou řadu věcí, a tak jsem se rozhodl zprostředkovat Vám formou kratších videí, jak to vlastně vypadá. Mezi mé velmi oblíbené simulátory patří bezesporu i Euro Truck Simulator 2, v mém případě distribuovaný prostřednictvím služby Steam, jenž vyvíjí česká firma SCS Software, a který se Vám nyní prostřednictvím svých webových stránek pokusím přiblížit formou video-reportáží...

V podstatě zde začínám od nuly, jako řidič u různých (fiktivních) firem. Cílem je vydělat dost peněz na to, abych si mohl založit firmu vlastní, vybudovat si své sídlo, nakoupit tahače a zaměstnávat vlastní lidi. Zároveň tak získávám různé dovednosti, které mi umožní přijímat náročnější zakázky.

Novější příspěvek
Předchozí
Toto je poslední článek.
  • Blogger - komentáře
  • Facebook - komentáře

0 komentářů:

Okomentovat

Item Reviewed: A jdeme na to! Description: Rating: 5 Reviewed By: Jan Rippl
Zpět nahoru