Nejnovější zprávy

úterý 28. března 2017

...jsem napsal Českému Rozhlasu

Nemohl jsem nezareagovat na internetový článek na stránkách Českého rozhlasu, týkajícího se údajného hoaxu v souvislosti s publikovaným videem z bezpečnostní kamery, které dokumentuje opilého "pacienta" v ruské nemocnici, jak napadl zdravotnický personál. Vzhledem k faktu, že já sám jsem zaměstnán ve zdravotnictví, dost se mě tato věc dotýká! Je jedno zda je útočník muslim či nikoliv. Je to "prasárna" v každém případě a to hned z několika důvodů...Aktualizováno dne: 29. 3. 2017 v 17:23

Dnes jsem zaznamenal na FB stránce Radiožurnálu odpověď z redakce na můj komentář, týkající se pochyb o existenci falešné zprávy (hoax), o niž pojednává tento článek. Mé vyjádření je uvedeno hned pod vyjádřením redakce. Přesto si neodpustím poznámku a ptám se sám sebe, komu že vlastně tento druh hoaxů ve skutečnosti slouží, když je na první pohled patrné, že se jedná o zmanipulovanou či falešnou právu? Kupříkladu já jsem z onoho videa jasně rozeznal ruský jazyk. To těm třem milionům Španělů nebylo divné, že video není v jejich jazyce, pokud to v příspěvku bylo prezentováno jako video ze Španělské nemocnice??? Co dodat...

  1. 1.) Muž útočí pěstmi na ženy!
  2. 2.) Muž útočí na zdravotníky, kteří pomáhají lidem!
  3. 3.) Muž útočí velmi brutálně (jedno na koho) a je mu jedno jaké to bude mít následky na oběti útoku!
Tím více mě může !!!NASRAT!!! , když v rámci jakési podivné, politiko-aktivistické agitce, se na dané kauze přiživují veřejnoprávní média, placená z koncesionářských příspěvků! Čili, jednoduše řečeno, to..., co jsem vzkázal Českému rozhlasu prostřednictvím jejich FB stránky, jsem myslel zcela vážně (viz. foto v úvodu):
Vážený Český rozhlase! Pokud do 24 hodin (počítáno od 00:00:00) nedodáte odkaz na tento údajný hoax ve formátu HTTP který jednoznačně prokáže, že toto video bylo prezentováno jako útok muslima (mimochodem i rus může být muslim) na zdravotní sestru, nahlásím Vaší facebookovou stránku za šíření lživých článků. Sleduji Facebook každý den, a nikde jsem nic takového nezahlédl (video jsem viděl sdílené v kontextu opilý rus nikoliv muslim)! Mimochodem ve videu je dobře zřetelná ruština, tak z nás nedělejte idioty. Děkuji!
Podotýkám, že v uvedeném článku, jsem nikde nenalezl odkaz na již zmíněný Hoax, pouze jen odkazy na originální video, a jakýsi tweet toho, kdo dle mého názoru na neexistující hoax upozornil. Čili, máte 24 hodin na to, aby jste ten hoax vyrobili, a přesvědčili mne o tom, že je pravý, nebo dodali odkaz na skutečný hoaxový příspěvek s tímto videem, jinak zítra v 00:00:00 FB stránky Českého rozhlasu nahlásím pro šíření nepravdivých zpráv!
  • Blogger - komentáře
  • Facebook - komentáře

0 komentářů:

Okomentovat

Item Reviewed: ...jsem napsal Českému Rozhlasu Description: Rating: 5 Reviewed By: Jan Rippl
Zpět nahoru